Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Psychologia » Wybrane zagadnienia z psychologii klinicznej i osobowości. T. VIII Problemy człowieka chorego

Wybrane zagadnienia z psychologii klinicznej i osobowości. T. VIII Problemy człowieka chorego

Autor: S. Steuden, M. Ledwoch (red.)
ISBN: 83-7306-260-2
Seria wydawnicza: Problemy Psychologii Klinicznej i Osobowości 8
Rok wydania: 2005
Format: B5
Ilość stron: 216

Ósmy tom z serii Problemy psychologii klinicznej i osobowości porusza zagadnienia odzwierciedlające współczesne trendy w badaniach z zakresu psychologii klinicznej, które związane są z zaburzeniami zdrowia psychicznego i somatycznego, a także dotyczą obszaru z pogranicza normy i patologii. Podejmowane problemy koncentrują się zatem wokół doświadczenia choroby i wynikających z niej konsekwencji psychospołecznych, radzenia sobie ze stresem, który jej towarzyszy, oraz kwestii związanych z zaburzeniami utraty kontroli nad własnym zachowaniem, sferą emocjonalno-wolitywną i funkcjonowaniem poznawczym. Książka zawiera opracowania dotyczące zjawisk zarówno ważnych teoretycznie, jak i użytecznych dla praktyki klinicznej. Prezentowany tom może, z jednej strony, dostarczyć Czytelnikowi wielu interesujących informacji z zakresu psychologii klinicznej, będących źródłem inspiracji do dalszych dociekań w obszarze podejmowanych badań, a z drugiej - być cenną pomocą dla wszystkich zaangażowanych praktycznie w problemy, z którymi przychodzi się zmagać chorym i osobom, które utraciły kontrolę nad własnym życiem.

Wyszukaj podobne produkty wg słów kluczowych:
Problemy Psychologii Klinicznej i Osobowości

Cena: 31.50 PLN 22.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Produkty
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij