Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Psychologia » Wybrane zagadnienia z psychologii klinicznej i osobowości. T. VII Problemy człowieka zdrowego

Wybrane zagadnienia z psychologii klinicznej i osobowości. T. VII Problemy człowieka zdrowego

Autor: W. Okła, S. Tucholska (red.)
ISBN: 83-7306-257-2
Seria wydawnicza: Problemy Psychologii Klinicznej i Osobowości 7
Rok wydania: 2005
Format: B5
Ilość stron: 222

Opis i analiza psychologicznych uwarunkowań zachowania człowieka w związku z utrzymaniem i przywracaniem zdrowia stanowi podstawowy przedmiot zainteresowań psychologii zdrowia. Wiele chorób, takich jak sercowo-naczyniowe, gastrologiczne, dermatologiczne czy onkologiczne, uznawanych powszechnie za pochodne naszego stylu życia i funkcjonowania w warunkach stresu, staje się przedmiotem pogłębionych badań psychologicznych. Ich głównym celem jest pełniejsze poznanie przyczyn tych zaburzeń oraz określenie czynników, które mają znaczenie dla promowania zachowań zdrowotnych i zapobiegania chorobom. Wyniki badań empirycznych mogą być podstawą do opracowania szczegółowych programów profilaktycznych i korekcyjnych.

Wyszukaj podobne produkty wg słów kluczowych:
Problemy Psychologii Klinicznej i Osobowości

Cena: 33.50 PLN 23.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Produkty
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij