Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Końcówka nakładu » Psychologia » Współdziałanie - rywalizacja. Wybrane zagadnienia z psychologii kierowania

  Współdziałanie - rywalizacja. Wybrane zagadnienia z psychologii kierowania

  Autor: Z. Uchnast (red.)
  ISBN: 978-83-7306-384-6
  Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Społecznych 123
  Rok wydania: 2008
  Format: B5
  Ilość stron: 228

  Problematyka organizacji i zarządzania jest szczególnie intensywnie eksploatowana na gruncie psychologii. W jej ramach prowadzone są analizy i badania mające na celu optymalizację funkcjonowania organizacji. Ważne miejsce zajmują w nich zagadnienia współdziałania i rywalizacji, analizowane w perspektywie zarówno indywidualnej, jak i społecznej. Publikacja jest dziełem zbiorowym. Autorzy, w większości psycholodzy, reprezentują różne środowiska akademickie i różne kierunki naukowej pracy badawczej. Ukazują nowe trendy w psychologii organizacji i zarządzania, przyjmując podejście synergistyczne, promowane obecnie jako główne źródło inspiracji badań w psychologii współdziałania i rywalizacji, i opowiadając się raczej za strategiami współdziałania niż za konfrontacyjną rywalizacją. Paradygmat synergii sprzyja wzrostowi jakości i kultury życia społecznego, organizowanego w zakładzie pracy, w szkole, w grupach społecznych czy w rodzinie. Praca adresowana jest zarówno do teoretyków, jak i praktyków, pracowników i studentów różnych dziedzin: psychologii, zarządzania, socjologii, ekonomii i pedagogiki.

  Wyszukaj podobne produkty wg słów kluczowych:
  Prace Wydziału Nauk Społecznych

  Cena: 31.50 zł
  wstecz
  Twój koszyk
  ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
  ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
  Wyszukaj
  Podaj kryteria wyszukiwania:
  Przedział cenowy
  od: do:
  Rok wydania
  od: do:
  Produkty
  Pieczęć TN KUL
  Crossref logo
  © TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
  Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
  zamknij