Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Końcówka nakładu » Literaturoznawstwo » Tradycja biblijna w literaturze polskiej. Bibliografia opracowań. Wiek XX

  Tradycja biblijna w literaturze polskiej. Bibliografia opracowań. Wiek XX

  Autor: Grzegorz Kramarek
  ISBN: 83-7306-203-3
  Seria wydawnicza: Źródła i monografie
  Rok wydania: 2004
  Format: B5
  Ilość stron: 248

  Opracowana przez Grzegorza Kramarka bibliografia jest pierwszym tego typu zestawieniem bibliograficznym w Polsce. Wypełnia dotkliwą lukę informacyjną, stając się obecnie niezastąpionym, kompetentnym i kompletnym źródłem dla badaczy różnych specjalności. W teraźniejszej sytuacji pewnego zamętu metodologicznego, coraz silniejszą, niekwestionowaną i wyrazistą pozycję zajmuje tematologia i w ogóle badania komparatystyczne. Pogłębienie perspektywy komparatystycznej w badaniach literaturoznawczych i związana z tym intensyfikacja studiów "na pograniczu" dyscyplin (interdyscyplinarność, transtekstualizm) powodują zdecydowanie poszerzenie kręgu fachowych odbiorców takiego opracowania.

  Wyszukaj podobne produkty wg słów kluczowych:
  Źródła i monografie

  Cena: 31.50 zł
  wstecz

  Produkty powiązane

  Twój koszyk
  ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
  ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
  Wyszukaj
  Podaj kryteria wyszukiwania:
  Przedział cenowy
  od: do:
  Rok wydania
  od: do:
  Produkty
  Pieczęć TN KUL
  Crossref logo
  © TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
  Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
  zamknij