Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Filozofia » Świadek prawdy. O świętym Janie Pawle II - uczeń

Świadek prawdy. O świętym Janie Pawle II - uczeń

Dzieła zebrane pod redakcją ks. Alfreda M. Wierzbickiego

Redaktor tomu: Andrzej Szostek MIC

Autor: Tadeusz Styczeń SDS
ISBN: 978-83-7306-703-5
Seria wydawnicza: Dzieła zebrane 6
Rok wydania: 2015
Format: B5
Ilość stron: 336

Towarzystwu Naukowemu KUL i Instytutowi Jana Pawła II KUL należą się gratulacje i wyrazy uznania za podjęcie się wydania Dzieł zebranych księdza profesora Tadeusza Stycznia SDS. Redaktorem VI tomu tej inicjatywy wydawniczej jest wieloletni współpracownik księdza profesora Stycznia, ksiądz profesor Andrzej Szostek MIC.

Powody podziału książki na trzy części wydają się jasne. Pierwsza część zawiera teksty księdza profesora Stycznia dotyczące życia i twórczości Karola Wojtyły przed rokiem 1978, teksty umieszczone w drugiej części książki dotyczą okresu papieskiego, zaś trzecia część książki zawiera wywiady z księdzem Styczniem dotyczące Karola Wojtyły -Jana Pawła II.

Projekt wydania dzieł zebranych ma zawszę na celu pewne podsumowanie i uporządkowanie spuścizny wybitnego autora. W przypadku VI tomu Dzieł zebranych  księdza profesora Stycznia mamy do czynienia z dwoma wybitnymi autorami: ksiądz Styczeń pisze o Karolu Wojtyle - Janie Pawle II.

Teksty zebrane w książce mają dużą wartość faktograficzną i naukową. Będą służyć przyszłym pokoleniom do wypowiadania się o epoce, którą reprezentują ksiądz Styczeń i Karol Wojtyła -Jan Paweł II.

Prof. dr hab. Jarosław Kupczak OP

 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Cena: 42.00 zł
wstecz

Produkty powiązane

Dzieła zebrane 3

twarda oprawa

Dzieła zebrane 4

twarda oprawa

Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Newsletter
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij