Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Pedagogika » Struktura i treść jednostkowej wiedzy o wychowaniu. Studium pedagogiczne wiedzy rodziców i jej korelatów

Struktura i treść jednostkowej wiedzy o wychowaniu. Studium pedagogiczne wiedzy rodziców i jej korelatów

Autor: Danota Opozda
ISBN: 978-83-7306-574-1
Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Społecznych
Rok wydania: 2012
Format: B5
Ilość stron: 464

W przeprowadzanych przez autorkę analizach uderza nie tylko różnorodność przywoływanych teorii, ale także precyzyjne i spójne włączanie ich w autorsko przyjętą i prowadzoną logikę wywodów oraz stosowanych uzasadnień. [...] Prezentowana praca, przez tak mocne i wyraźne a jednocześnie nowatorskie jej odniesienie do teorii, wypełnia lukę w podjętym obszarze badań - jest oryginalna. Dotychczasowe bowiem badania z zakresu wiedzy rodziców były i są nadal marginalnie traktowane.

Z recenzji dr. hab. Mariusza Cichosza, prof. UKW w Bydgoszczy

Publikacja wpisuje się w ogólną wiedzę pedagogiczną i jej tworzenie, jak również w obszar badań pedagogiki rodziny i w tym sensie wypełnia lukę, jaka istnieje w polskiej myśli pedagogicznej, jeśli chodzi o relację między wiedzą ogólną a wiedzą szczegółową w pedagogice. [...] Pod względem treści książka zawiera niezbędne elementy, które układają się w interesującą lekturę i rzeczywiście - jak ukazuje to podany podtytuł - jest prawdziwym i rzetelnie zrobionym „studium”.

Z recenzji ks. dr. hab. Mariana Nowaka, prof. KUL

Cena: 42.00 PLN 29.00 zł
wstecz

Produkty powiązane

Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Produkty
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij