Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Historia » Społeczna Potrzeba Pamięci - Osoba i dzieło Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia

Społeczna Potrzeba Pamięci - Osoba i dzieło Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia

  twarda oprawa

Autor: Alina Rynio (red.) Magdalena Parzyszek
ISBN: 978-83-7306-789-9
Seria wydawnicza: Źródła i monografie 451
Rok wydania: 2017
Format: B5
Ilość stron: 382

Polecana Państwu publikacja pod redakcją Aliny Rynio i Magdaleny Parzyszek, to zbiór interdyscyplinarnych artykułów , powstałych w związku z potrzebą serca, nawołującą do przywołania pamięci osoby i dzieła Prymasa Tysiąclecia – Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w wymiarze zarówno społecznym, jak i indywidualnym. Stanowi ona kolejną, niezwykle pożyteczną i potrzebną refleksję naukową, pozwalającą na nowo poznawać i odkrywać dokonania i spuściznę Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przygotowana została przez badaczy znakomicie znających problematykę i prowadzących od dawna badania w tym zakresie.

Z recenzji dr. hab. Edmunda Juśko, prof. KUL

Tytuły poszczególnych, czternastu rozdziałów poświęconych dziedzictwu Prymasa Stefana Wyszyńskiego wskazują […], że refleksja prezentowana w publikacji została podjęta na gruncie interdyscyplinarnym, z wykorzystaniem nauk historycznych, filozoficznych, teologicznych, społecznych oraz pedagogicznych. Tworzą one jednak harmonijną całość. Pozwala to postrzegać prezentowaną książkę jako dzieło, które powinno zadowolić nawet bardzo wymagającego czytelnika. Można bowiem znaleźć w niej na tyle szerokie spectrum badawcze, że specjaliści różnych dziedzin nauki powinni z powodzeniem znaleźć coś wartościowego dla siebie.

Z recenzji ks. dr. hab. Rafała Bednarczyka, UKSW

Cena: 50.00 zł
wstecz

Produkty powiązane

Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Produkty
Newsletter
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Pieczęć TN KUL
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij