Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Pedagogika » Samowychowanie w ujęciu wybranych autorów XX wieku

Samowychowanie w ujęciu wybranych autorów XX wieku

Biblioteka Katedry Pedagogiki Chrześcijańskiej 

Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
Autor: Elwira Balcer
ISBN: 978-83-7306-800-1
Seria wydawnicza: Źródła i monografie
Rok wydania: 2017
Format: B5
Ilość stron: 424

Publikacja może służyć jako swego rodzaju kompas dla każdego, kto chce angażo­wać się we własny autentyczny rozwój i świadomie dążyć do dojrzałości, a także towarzyszyć w tym procesie innym osobom. Treść przeprowadzonych analiz wnosi wkład zarówno do refleksji pedagogicznej, jak również praktyki wychowawczej, animacyjnę i formacyjnej.

Czy jest możliwe mądre podejmowanie wyzwania, jakie stanowi życie, jeśli nie dociera się do głębokiej prawdy o sobie? Gdzie szukać odpowiedzi na pytanie o pełnię życia, gdy odczuwa się brak kompetentnego, odpowiedzialnego towarzyszenia drugiej osoby? Dlaczego tak często boli pustka ponowoczesnej rzeczywistości złudzeń i związanych z nimi rozczarowań?

Monografia wpisuje się w nurt odpowiedzi na apel papieża Franciszka o wychodzenie na współczesne peryferia ludzkiej nędzy oraz adekwatne podejmowanie związanych z nimi wyzwań. Niewątpliwie jednym z najbardziej dotkliwych obszarów biedy człowieka jest -tak powszechny dziś - stan, w którym nie zna on i nie rozumie samego siebie.

 

Cena: 44.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Produkty
Newsletter
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij