Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Psychologia » Psychologia kliniczna. W trosce o godność człowieka

Psychologia kliniczna. W trosce o godność człowieka

Księga pamiątkowa dedykowana Profesor Stanisławie Steuden w podziękowaniu za całokształt pracy naukowo-dydaktycznej w Instytucie Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Autor: P. Brudek, D. Mącik, D. Kuncewicz (red.)
ISBN: 978-83-7306-999-2
Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Społecznych
Rok wydania: 2022
Format: B5
Ilość stron: 830

Umieszczone w Księdze opracowania mają różnorodny charakter. Teksty prezentują prawne, filozoficzne i etyczno-psychologiczne aspekty godności osoby ludzkiej. Następne artykuły stanowią naukową analizę godności w odniesieniu do zdrowia, choroby oraz kontekstu społecznego. W kolejnej części Księgi znajdują się prace wskazujące na rolę godności w kształtowaniu fenomenu, który zwykło się określać mianem pełni człowieczeństwa. Ostatnia część Księgi zawiera teksty o charakterze wspomnień oraz refleksji z bezpośrednich spotkań z Panią Profesor, mających miejsce w różnych obszarach Jej aktywności akademickiej.

Ze Wstępu

Cena: 90.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Produkty
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij