Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Prawo » Polska nauka prawa międzynarodowego. Dziedzictwo przeszłości i wyzwania współczesności

Polska nauka prawa międzynarodowego. Dziedzictwo przeszłości i wyzwania współczesności

Redakcja naukowa: Anna Przyborowska-Klimczak, Wojciech Szczepan Staszewski, Paulina Krukowska-Siembida, Anna Szarek-Zwijacz

ISBN: 978-83-6664-701-5
Seria wydawnicza: Źródła i monografie
Rok wydania: 2022
Format: B5
Ilość stron: 500

Recenzowana monografia zbiorowa dotyczy ważnego zagadnienia, jakim jest historia nauki prawa międzynarodowego w Polsce. Jest to temat rzadko podejmowany i często niedoceniany. Opiniowana praca wypełnia lukę w polskiej literaturze przedmiotu. Można więc przyjąć, że jej odbiorcą będzie stosunkowo szerokie grono zarówno doświadczonych prawników internacjonalistów i historyków, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swą przygodę z prawem międzynarodowym. Nie mam też wątpliwości co do tego, że praca przyczyni się do refleksji nad rozwojem prawa i jego nauki, a także skłoni do szerszego dyskursu nad współczesnymi problemami prawa międzynarodowego. […] Należy w pełni poprzeć cel Redaktorów publikacji, którzy postanowili przybliżyć sylwetki i dorobek tych, którzy na trwałe zapisali się w polskiej nauce, podkreślając, że wkład ten nie jest reliktem przeszłości, lecz stanowi żywy głos w dyskusjach dotyczących współczesnych problemów prawa międzynarodowego.

Z recenzji prof. Dr hab. Barbary Mikołajczyk
(Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Cena: 90.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Produkty
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij