Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Prawo kanoniczne » Kodeks Prawa Kanonicznego w badaniach młodych naukowców t. I

Kodeks Prawa Kanonicznego w badaniach młodych naukowców t. I

Autor: Józef Krukowski (red.) Mirosław Sitarz (red.)
ISBN: 978-83-7306-653-3
Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Prawnych
Rok wydania: 2014
Czas realizacji: 5
Format: B5
Ilość stron: 348

Publikacja, którą przekazujemy w ręce Czytelników, jest opracowaniem monograficznym. Zawiera artykuły, których wspólny mianownik stanowi Kodeks Prawa Kanonicznego promulgowany przez papieża Jana Pawła II25 stycznia 1983 r.
Dobór tematów poszczególnych artykułów i bardzo ogólny tytuł całej książki podyktowany został względami merytorycznymi. Zebranie w jednym tomie tak różnorodnych opracowań daje możliwość ukazania głównych obszarów zainteresowań we współczesnej kanonistyce. Zaproponowane i podjęte w niniejszej pracy tematy świadczą, że w każdej księdze Kodeksu znajdują się zagadnienia, które zasługują na uwagę. Dowodzi to również tego, że Autorzy nie unikają wątków trudnych, a nadto - chętnie podejmują się ich analizy i nie wykluczają przy tym niczego, co jawi się jako problem badawczy. Konfrontują także stan prawny, zarówno ze stanem faktycznym, na etapie stosowania prawa, jak również z niezmienną nauką ewangeliczną - w procesie poszukiwania Prawdy.
Autorami artykułów są doktoranci i doktorzy z trzech ośrodków uniwersyteckich w Polsce: Lublina (KUL), Warszawy (UKSW), Krakowa (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II).

Cena: 36.00 zł
opis książki
wstecz

Produkty powiązane

Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Produkty
Newsletter
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij