Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Prawo kanoniczne » Ewolucja interpretacji ustaw kościelnych w Kodeksach z 1917 i 1983 roku

Ewolucja interpretacji ustaw kościelnych w Kodeksach z 1917 i 1983 roku

Autor: Ks. Adam Kaczor
ISBN: 978-83-7306-708-0
Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Prawnych
Rok wydania: 2015
Format: B5
Ilość stron: 280

Książka ks. dra Adama Kaczora stanowi bezsprzecznie cenne i wzbogacające polską literaturę prawniczą nowe i oryginalne przedsięwzięcie badawcze, uka­zujące zmiany i ewolucję interpretacji ustaw kościelnych w Kodeksach Prawa Kanonicznego z 1917 i 1983 roku. Jest to pierwsze tak szerokie i tak dobrze udokumentowane opracowanie odnoszące się do interpretacji ustaw kościelnych w kodyfikacjach prawa kanonicznego.

Z recenzji ks. dra hab. Janusza Gręźlikowskiego, prof. UKSW

Książka jest znakomitym opracowaniem, rzetelnie ukazującym całość dotych­czasowej wiedzy na prezentowany temat, umiejętnie poszerzony przez Autora poprzez zestawienie nowych zagadnień, dokładne od strony warsztatu nauko­wego ich omówienie oraz logiczne wyprowadzenie wniosków. Jest to bardzo konkretny wkład w naukę prawa kanonicznego. [...] Na podkreślenie zasługuje język stosowany przez Autora - nie tylko precyzyjny, ale wręcz piękny [...], co dodatkowo ukazuje czytelnikowi znaczenie jakości stosowanego w tekście prawnym słowa.

Z recenzji abpa prof. dra hab. Andrzeja Dzięgi

Cena: 33.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Produkty
Newsletter
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij