Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Końcówka nakładu » Psychologia » By nie odpaść z grupy o charakterze religijnym

  By nie odpaść z grupy o charakterze religijnym

  Autor: Tadeusz Witkowski
  ISBN: 83-85291-88-1
  Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Społecznych
  Rok wydania: 1994
  Format: B4
  Ilość stron: 188

  Niniejsza książka dotyczy uwarunkowań trwałego kontaktu z grupą rozpatrywanych z odniesieniem do grup religijnych. Jest to pierwsza praca zajmująca się wspomnianymi uwarunkowaniami w sposób ca­łościowy, uwzględniająca czynniki ze strony jednost­ki, ze strony grupy oraz czynniki pozagrupowe, zewnętrzne w stosunku do jednostki. Opiera się na literaturze obejmującej ogólne prawidłowości trwałe­go kontaktu jednostki z grupą - nie tylko religijną, badania empiryczne zaś zostały wykonane w grupach religijno-liturgicznych.

  Książka może być przydatna wszystkim przywód­com i opiekunom grup o charakterze wychowaw­czym. Powinna zainteresować przede wszystkim opiekunów grup religijno-liturgicznych (ministran­ckich), a ponadto opiekunów wspólnot religijnych, przełożonych zakonów męskich i żeńskich, ojców duchownych wyższych seminariów duchownych i wszystkich odpowiedzialnych za formację religijną.

  Cena: 4.20 zł
  wstecz
  Twój koszyk
  ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
  ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
  Wyszukaj
  Podaj kryteria wyszukiwania:
  Przedział cenowy
  od: do:
  Rok wydania
  od: do:
  Produkty
  Pieczęć TN KUL
  Crossref logo
  © TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
  Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
  zamknij