Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Książki » Prawo » Bezpieczeństwo prawne państw demokratycznych

Bezpieczeństwo prawne państw demokratycznych

W procesie integracji europejskiej:

Polska-Słowacja-Ukraina

Autor: J. Krukowski, J. Potrzeszcz, M. Sitarz
ISBN: 978-83-7306-735-6
Seria wydawnicza: Prace Wydziału Nauk Prawnych
Rok wydania: 2016
Format: A5
Ilość stron: 326

Niniejsza publikacja powstała w wyniku współpracy naukowej prawników sąsiadujących ze sobą państw Europy Środkowo-Wschodniej, członków Unii Europejskiej - Polski i Słowacji oraz Ukrainy - państwa stowarzyszonego z Unią Europejską. Współpraca ta jest koordynowana przez Komisję Prawniczą Polskiej Akademii Nauk, Oddział w Lublinie. Dotyczy ona bezpieczeństwa tych państw w procesie integracji w porządku prawnym Unii Europejskiej.

Podstawowym celem monografii jest pogłębienie wiedzy i wymiana opinii na temat bezpieczeństwa w Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji dotyczących życia politycznego, gospodarczego, socjalnego, ochrony środowiska, stosunków państwo-Kościół, oraz stanu obronności w skali krajowej i międzynarodowej.

Szczególnym celem publikacji jest wkład do oceny stanu bezpieczeństwa państw europejskich i do partnerskiego dialogu nad przyszłością Unii Europejskiej.

Cena: 35.00 zł
wstecz
Twój koszyk
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
ŁĄCZNY KOSZT: 0.00
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Produkty
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij