Societas Scientiarum Catholicae Universitatis Lublinensis Ioannis Pauli II

Panel logowania

TN KUL » Call for Papers » Roczniki Humanistyczne » 10. Glottodydaktyka

10. Glottodydaktyka

Wróć do czasopisma

Zeszyt 10: Glottodydaktyka ( English)

Redakcja „Roczników Humanistycznych" - zeszytu 10: Glottodydaktyka zaprasza do publikacji wysokiej jakości artykułów naukowych w zeszycie 2019. Temat przewodni: Nauczanie języków obcych dzieci.

Oczekujemy na zgłoszenia propozycji tekstów tematycznie sprofilowanych, wraz z roboczym tytułem, do końca grudnia 2018 r. Gotowe teksty prosimy przesłać w terminie do 31 stycznia 2019 r. na adres Sekretarza zeszytu 10: dr Anna Majewska-Wójcik, annamaj-woj@o2.pl lub logując się na stronę internetową „Roczników Humanistycznych": http://czasopisma.tnkul.pl/index.php/rh/

Termin nadsyłania propozycji: 31 grudnia 2018 r.
Termin nadsyłania tekstów: 31 stycznia 2019 r. 

 

Zeszyt 10: Glottodydaktyka 2020
Temat: Dydaktyka przekładu. Przekład w dydaktyce

Redakcja  „Roczników Humanistycznych" - zeszytu 10: Glottodydaktyka zaprasza do nadsyłania tekstów naukowych do rocznika  2020. Temat przewodni: Dydaktyka przekładu. Przekład w dydaktyce.

Oczekujemy na zgłoszenia propozycji tekstów tematycznie sprofilowanych, wraz z roboczym tytułem, do 30 czerwca 2019 r.  Teksty o objętości ok. 20 000 znaków prosimy nadsyłać do Redakcji za pośrednictwem systemu online,  po zalogowaniu się jako autor.

Termin nadsyłania tekstów: 30 września 2019 r.

Akceptujemy tylko teksty, które nie były dotychczas publikowane, o dużym rygorze naukowym, zredagowane w języku polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim lub francuskim.

Uprzejmie prosimy o zastosowanie standardu cytowania i opisu bibliograficznego MLA.

Wróć do czasopisma


Powrót
Produkty
Newsletter
Wyszukaj
Podaj kryteria wyszukiwania:
Przedział cenowy
od: do:
Rok wydania
od: do:
Pieczęć TN KUL
Crossref logo
© TN KUL - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij